Collection: Packaged Food
-
Tuna Salad
Regular price $4.50 USDRegular priceUnit price / perSale price $4.50 USD -
Vegetables (cut up)
Regular price $4.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $4.00 USD -
Fruit (Cubed)
Regular price $5.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $5.00 USD -
Shibolim Crackers
Regular price $0.50 USDRegular priceUnit price / perSale price $0.50 USD -
Grape Juice
Regular price $1.50 USDRegular priceUnit price / perSale price $1.50 USD -
Noodle Soup
Regular price $1.40 USDRegular priceUnit price / perSale price $1.40 USD -
Granola Bars
Regular price $0.40 USDRegular priceUnit price / perSale price $0.40 USD -
Oatmeal Packet
Regular price $0.65 USDRegular priceUnit price / perSale price $0.65 USD -
String Cheese
Regular price $0.65 USDRegular priceUnit price / perSale price $0.65 USD -
Tuna Sandwich
Regular price $5.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $5.00 USD -
Rice Cakes (6 Pack)
Regular price $3.50 USDRegular priceUnit price / perSale price $3.50 USD -
Cheese Sandwich
Regular price $5.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $5.00 USD -
Deli Sandwich
Regular price $8.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $8.00 USD -
Cinnamon Danish
Regular price $1.50 USDRegular priceUnit price / perSale price $1.50 USD -
Challah Rolls
Regular price $2.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $2.00 USD -
Cereal Bars (6 Pack)
Regular price $5.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $5.00 USD -
Crispy Rice
Regular price $0.50 USDRegular priceUnit price / perSale price $0.50 USD